Zombie Hell 3D

Zombie Hell 3D 1.00

Powstrzymaj przemarsz zombie!

Zalety

  • Fajny klimat
  • Łatwe sterowanie
  • Krew i zombie!

Wady

  • Szybko się znudzi
  • Mało atrakcyjna grafika

Niezły
6

Zombie Hell 3D to prosta strzelanka na telefony z platformą Java. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich "martwych inaczej" za pomocą strzelby. Gra jest dosyć prosta i powinna zadowolić przede wszystkim fanów zombie.

Zombie Hell 3D pozwala zmierzyć się z hordami truposzy. Świat widać z perspektywy pierwszej osoby, ale niestety, nie ma możliwości poruszania się. Możemy jedynie sterować celownikiem, tak aby ustrzelić nadchodzących wrogów. Do dyspozycji jest tylko jeden rodzaj broni, a gdy skończą nam się naboje, broń trzeba przeładować.

Grafika nie jest zbyt ładna, ale utrzymana w ciekawym, ponurym klimacie i to może się spodobać. W grze zobaczymy też bardzo dużo krwi, szczególnie w momencie gdy zombie zaczynają nas atakować. Co jakiś czas zmieniają się lokację, dzięki czemu Zombie Hell 3D mimo powtarzalności ma swój urok. Pomimo słabej grafiki, ogólny klimat rozgrywki może się podobać fanom krwawych historii.

Zombie Hell 3D to dobra produkcja, ale przede wszystkim dla fanów zombie i mrocznych klimatów. Jeśli wolisz coś bardziej skomplikowanego wypróbuj Micro Counter Strike na Java.

Zombie Hell 3D

Download

Zombie Hell 3D 1.00

Opinie użytkowników o Zombie Hell 3D